Zhubnout, zpevnit a posílit. To vše zdravě a efektivně.

Chcete být fit díky zdravému cvičení s vlastní vahou, které je šetrné na klouby a vhodné také při léčbě a prevenci osteoporózy a artrózy? Potom bude XUpTrainer vaším dobrým pomocníkem.

Jak to celé funguje

Celé fitko v ceně jednoho profi stroje

XUpTrainer - přenosná posilovací věž na cvičení doma, venku i v posilovně
Jaké jsou XUP® unikátní cviky.

Závěsná posilovací věž XUpTrainer® nahrazuje více než 40 fitness strojů a pomůcek. Navíc přináší jedinečné zbrusu nové cviky, které podporují harmonické zpevnění celého těla. Umožňuje cvičit přes 400 cviků s vlastní vahou. Pokud máte rádi cvičení doma nebo venku, pak vám XUpTrainer® bezpečně nahradí veškeré posilovací pomůcky a stroje, které byste jinak na cvičení doma potřebovali. Vaše fitko však může být po cvičení složeno do malé brašny nebo jej můžete jednoduše vytáhnout ke stropu a máte opět volný prostor.

Zdravé cvičení je prevence osteoporózy

XUP - posilovací věž na cvičení pro kohokoli
Jaké vybavení XUP® nahrazuje.

Cvičení s XUP® je vhodné pro všechny, kteří potřebují šetřit klouby a chtějí zhubnout, zpevnit postavu, posílit svalstvo celého těla a hluboký stabilizační systém (core). Používáním pomůcky také zmírníte či úplně odstraníte bolesti zad a kloubů. Díky plynulým šetrným pohybům je cvičení vhodné i jako léčba a prevence osteoporózy a artrózy. Cvičení zdravě šetří a promazává klouby. Proto je pomůcka vhodná i pro cvičení seniorů, hendikepovaných a jedinců s nadváhou. Na své si přijdou i zdatní sportovci při účinném a náročném posilování středu těla. Pomůcka není určena pro děti, ale přesto ji milují.

Věřím, že vám pomůcka na cvičení XUpTrainer® bude užitečným pomocníkem při cestě za vašimi tréninkovými cíli.

Mgr. Ondřej Diviš, fitness trenér a autor XUpTrainer<sup>®</sup>
Mgr. Ondřej Diviš
Fitness trenér a
autor XUpTrainer®
Akce
Kupte si XUpTrainer nyní a získejte jako bonus

Kurz s trenérem živě

4×60 minut online konzultace: 3 190 Kč zdarma

Technické údaje

Nosnost pomůcky: 120 Kg
Použité materiály: hliníkové, nerezové, pozinkované, profi pevnostní a otěruvzdorné
Celková váha: 4,5 Kg
Rozměry: 35×25×25 cm (složené v brašně)
Plocha sedáku: 70×20 cm
Délka madla: 13 cm

Kde zavěsit XUP®

Jednoduše kdekoli, kde najdete dva pevné závěsné body ideálně ve výšce 2 až 2,5 metru. Doma za dveře s použitím dveřních kotev nebo venku za větev s použitím popruhů (obojí součástí balení).

Stáhnout nákres v PDF

XUP® šetří místo, čas a peníze. Zavěsíte kdekoli a cvičíte kdykoli.

Co o nás napsali

"Revoluce domácího cvičení, libují si i vaše klouby."
„Jednoduše řečeno, kde TRX končí, XUP teprve začíná.“
„Pro ty, kdo nestíhají, je věž skvělou variantou.“
„Tělocvična do tašky, co procvičí celou postavu.“

Jaké jsou zkušenosti ostatních majitelů XUpTrainer®

Už jsem vyzkoušela všechny možné druhy cvičení, ale u žádného z nich jsem nezažila tak neuvěřitelně rychlé a efektivní uvolnění svalů (nejvíce prsních, širokého zádového svalu a svalu bederní páteře) jako s xuptrainerem. Již po prvním cvičení jsem odcházela úplně nadšená. Převládal pocit maximálně uvolněného a současně vzpřímenějšího držení těla.

Soňa H., 49

X-UP Trainer je naprosto geniální řešeni pro domácí cvičení. Velmi oceňuji úsporu místa v bytě a přesto hravě nahradí velké množství strojů, které jsou v posilovně a zadruhé mi umožnuje dělat cviky, které bych sama na podložce nikdy nezvládla. Snadno a rychle procvičím celé tělo. Můj trénink s X-UPem dostal úplně nový rozměr a dnes si již nedovedu představit cvičení bez něj.

Vlaďka N., 43 let

Jako člověk, který potřebuje své tělo v kondici, abych mohl dobře vykonávat svou profesi filmového kameramana, oceňuji na Xup Traineru, jeho ohromné možnosti které nabízí. A i přesto, že jsem někdy unavený a do cvičení se musím nutit, mám vždy dobrý pocit, protože cvičit s Xupem, neboli houpačkou, jak Xup nazývají mé děti, je navíc neskutečná zábava.

Pavel B., 42 let

Ten výrobek určitě doporučuji, přinesl do mého cvičení oživení, nové cviky a mám pocit, že pomáhá provádět i náročnější sestavy, které bych bez něho nemohl cvičit, takže vám zvýší i sebevědomí.

Vladislav S., 53 let

Xup Trainer je skvělý cvičící přístroj, díky němuž jsem zpevnila a zformovala celou postavu, aniž bych přetěžovala bolavá záda. Je to výborný pomocník pro každodenní cvičení.

Aneta K., 24 let

I was surprised with the number of different exercises offered by the XUP Trainer system that provide focused effort with results on all muscle groups on my body. The mechanical pulley system provides a smooth and comfortable range of motion and utilizes my own body weight as resistance. I highly recommend the XUP trainer to achieve the results you are looking for.

Paul S., 46 let

I purchased the XUP trainer in order to exercise in my home office in a small apace. XUP trainer allows me to do this. I get a whole body workout with 30 mins without any need for free weights or other bulky equipment. If you have a time pressured life, but want to find time for exercise, then I can recommend XUP as the ideal solution.

Mark R., 54 let

The X-Up Trainer provides a full body work out through the use of your body weight as resistance. There are a variety of exercises that are challenging and engaging to keep you motivated while you work out using the X-Up Trainer. It is a nice alternative to other body weight training equipment or programs. Give it a try!

Kim S., 48 let

The movements with the equipment are smooth and I like that I can change the difficulty of exercises very easily. This piece of equipment does not take up much space in my home gym, is one I can use safely by myself and does not require the use of weights or additional equipment for optimal results which is fantastic.

Moira R., 17 let

koupit XUpTrainer®

Vývoj závěsné posilovací věže XUpTrainer®

Od roku 2009 pracuji jako osobní trenér fitness do domu. Po pár letech praxe jsem zjistil, že mi dosavadní pomůcky na cvičení na trhu k práci nestačí. Rád v tréninku měním zaběhlé standardy a tak jsem začal hledat pomůcku, která by pomohla mým klientům (většinou začátečníkům) cvičit silově náročné cviky v plném rozsahu již od začátku. Zejména shyby a kliky jsou pro netrénované jedince velmi náročné. Při hledání nové pomůcky na cvičení doma jsem se mnohokrát v noci vzbudil a rychle běžel zapsat nápad na papír. Většina nápadů však byla holý nesmysl. Až jednou jsem na zahradě vytahoval slunečník, který byl zpřevodován systémem kladek, aby došlo snáze k jeho rozvinutí a prvotní nápad na novou cvičební pomůcku byl na světě.

V té době jsem si vůbec neuvědomoval jak těžké je vymyslet, otestovat a nakonec několik let dolazovat posilovací stroj, aby dosáhl tíženého výsledku. Mnoho cest bylo slepých a mnohokrát jsem to chtěl i vzdát, ale nakonec jsem vytrval a pomalu se prokousával k cíli.

Přibližně dva roky od nápadu jsem si v garsonce svařil a sešrouboval první prototyp pomůcky na cvičení (sedák z mopu, disky z el. krytky). Časově nejnáročnější bylo vymyslet zámky a navinutí lana a vše uspořádat do nějaké přijatelné podoby. Novou pomůcku na cvičení jsem poté začal testovat na svých klientech. Překvapivě je to bavilo, a tak jsem měl dobrou motivaci svůj zavěsný posilovací kladkostroj dále zdokonalovat.

Během dalších dvou let jsem testoval první prototyp závěsné posilovací věže a připravoval podklady, výkresy, vzorky pro sériovou výrobu. Poptávání dodavatelů, čekání na vzorky a testování materiálů bylo velmi časově náročné. Druhý prototyp cvičební pomůcky se již použitými materiály přibližoval finální verzi. Tato verze posilovacího stroje však měla ještě mnoho nedostatků, zejména rozměrových.

Třetí verze kladkostroje rozměrově i funkčně vyhovujícího spatřila světlo světa asi za rok a půl od jeho předchůdce. Jen barvy částí cvičební pomůcky spolu ještě moc nehrály.

Poslední verzi posilovací věže XUpTrainer® jsme doladili až začátkem roku 2018. Ačkoli s vývojem závěsného posilovacího stroje XUpTrainer® nebudu nikdy úplně spokojen, přesto si již nyní dovolím tréninkovou pomůcku nabídnout dalším fitness profesionálům a široké veřejnosti ke cvičení doma, venku i ve fitness.

Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří mě při vývoji cvičební pomůcky podporovali a dávali užitečné rady. Bez jejich pomoci bych posilovací stroj XUpTrainer® těžko dokončil, za to všem velmi děkuji.

Mgr. Ondřej Diviš
Autor XUpTrainer

koupit XUpTrainer®

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací